24.06.2026
W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Sieradzu podpisałem wraz z Panią Skarbnik – Krzesisławą Kamińską umowy pomiędzy Gminą Brąszewice a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na utworzenie nowoczesnych ekopracowni w ramach konkursu „Nasze Ekologiczne Pracownie”.
Dofinansowanie dotyczy zadania pn.:
1. Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Brąszewicach
2. Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej w Godynicach
fot. Starostwo Powiatowe w Sieradzu