Orkiestry dęte | Strona Internetowa Gminy Brąszewice

Orkiestry dęte

Orkiestra Dęta z Brąszewic z nagrodą za twórczość artystyczną

Urząd Gminy w Brąszewicach z przyjemnością informuje, że Zarząd Powiatu Sieradzkiego, przyznał nagrodę pieniężną w kwocie 4 tys. zł Orkiestrze Dętej z Brąszewic za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury w 2018 roku.

Nagrody zostały wręczone przez Starostę Sieradzkiego Pana Mariusza Bądziora oraz Wicestarostę Sieradzkiego Panią Kaziemierę Gotkowicz podczas uroczystego spotkania animatorów kultury powiatu, które odbyło się w środę 12 grudnia 2018 r. o godz. 12:00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu.
W imieniu Orkiestry Dętej z Brąszewic nagrodę  Zarządu Powiatu odebrał druh Pan Jan Tokarek.

Gratulujemy otrzymanej nagrody i życzymy dalszych sukcesów.

fot. Tomasz Oszczęda - Powiat Sieradzki


 

Orkiestra Dęta z Godynic z nagrodą za twórczość artystyczną

Urząd Gminy w Brąszewicach z przyjemnością informuje, że Zarząd Powiatu Sieradzkiego, przyznał nagrodę pieniężną w kwocie 2,8 tys. zł Orkiestrze Dętej z Godynic za twórczość artystyczną.

Nagrody zostały wręczone w dniu 19 listopada 2019 r. przez Starostę Sieradzkiego Pana Mariusza Bądziora, Wicestarostę Sieradzkiego Panią Kaziemierę Gotkowicz oraz członka zarządu Powiatu Sieradzkiego Pana Tomasza Balińskiego podczas uroczystego spotkania Animatorów Kultury Powiatu Sieradzkiego w dniu 19 listopada 2019 roku w Muzeum Okręgowym w Sieradzu. W imieniu Orkiestry Dętej z Godynic nagrodę Zarządu Powiatu odebrał Pan Marcin Kurp.

Gratulujemy otrzymanej nagrody i życzymy dalszych sukcesów.

fot. Tomasz Oszczęda - Powiat Sieradzki