Kompleks sportowy przy PSP SPSK w Trzcince | Strona Internetowa Gminy Brąszewice

Kompleks sportowy przy PSP SPSK w Trzcince

Zakończono prace polegające na budowie przyszkolnego kompleksu sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej SPSK im. św. Bernardetty Soubirous w Trzcince.

Zadanie polegało na budowie:
- siłowni zewnętrznej składającej się z sześciu urządzeń takich jak: orbitrek, wioślarz, rower, biegacz, narciarz i twister;
- sprawnościowego placu zabaw składającego się z siedmiu urządzeń tj.: zestawu sprawnościowego dla dzieci starszych, domku dla dzieci młodszych ze ścianką wspinaczkową, huśtawki podwójnej, zestawu sprawnościowego – dzieci młodsze, zestawu zabawowego z grą kółko-krzyżyk oraz koty-psy, sprężynowca „słonik” oraz karuzeli;
- obiektu lekkoatletycznego jakim jest rzutnia do pchnięcia kulą wraz z wyposażeniem;
- elementów małej architektury tj.: stolika do gry w szachy/warcaby, drewnianych ławek, koszy na śmieci i tablicy regulaminowej.

Koszt wykonania powyższego kompleksu wraz z projektem to kwota 106 175,95 zł z czego dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinasowanie zadań w zakresie rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej wynosi 70 000,00 zł.