Złote Gody 2023 - Jubileusz 50-lecia wspólnego życia małżeńskiego | Strona Internetowa Gminy Brąszewice

Złote Gody 2023 - Jubileusz 50-lecia wspólnego życia małżeńskiego

Złote gody
03.01.2024

Złote Gody - Jubileusz 50-lecia wspólnego życia małżeńskiego świętowało w roku 2023 sześć par z gminy Brąszewice. Z tej okazji w dniu 3 stycznia 2024 r. odbyło się uroczyste spotkanie, poświęcone Szanownym Jubilatom, które było okazją do wspomnienia minionych lat i spędzenia czasu w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. 

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę, uhonorowani zostali: Państwo Maria i Eugeniusz Jarząb, Państwo Maria i Józef Kuś, Państwo Helena i Kazimierz Paś, Państwo Zenona i Mirosław Plichta, Państwo Zofia i Jerzy Pluta oraz Państwo Wanda i Marian Zagata.

Uroczystego wręczenia symbolicznych upominków, któremu towarzyszyły gratulacje oraz życzenia dalszych, wspólnych lat w zdrowiu, pomyślności, miłości i wzajemnej życzliwości, dokonał Wójt Gminy Brąszewice Pan Karol Misiak, Przewodniczący Rady Gminy Pan Adam Sowizdrzał oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pan Zbigniew Iszczek. W Jubileuszu wzięli również udział członkowie rodzin wyróżnionych par małżeńskich, a spotkanie uświetnił występ dzieci z Publicznego Przedszkola w Brąszewicach.

Dostojnym Jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wielu lat spędzonych razem w miłości, szczęściu, zdrowiu, wzajemnym wsparciu i zrozumieniu.